Sprint 13.01.2018

W sobotę 13 stycznia 2018 roku odbędzie się 6 Gliwicki Motor Sprint o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice, będące członkiem rzeczywistym Polskiego Związku Motorowego. Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach, jako zarządca terenu, jest Partnerem przedsięwzięcia. Wspiera nas także Fundacja Centrum Edukacji Motorowej.

Impreza w całości odbędzie się na terenie Gliwickiej Giełdy Samochodowej.

W zawodach będą mogli wziąć udział kierowcy zarówno posiadający, jak i nie posiadający licencji zawodniczych, dysponujący dopuszczonymi do ruchu drogowego pojazdami. Załogi (kierowca i pilot) rywalizować będą w klasach w zależności od pojemności silnika na jednej próbie sportowej przejeżdżanej 3 razy o zmiennej nawierzchni asfaltowo-betonowej o długości 1,5 kilometrów.

Na zawody zapraszamy serdecznie także wszystkich kibiców – mieszkańców Gliwic i okolic oraz całego województwa śląskiego, w szczególności będących kibicami sportów motorowych oraz każdego pasjonata motoryzacji.

Dla kibiców przewidziane będą specjalne strefy skąd bezpiecznie będą mogli obejrzeć zawody.

Wszystkie informacje na temat imprezy będą na bieżąco zamieszczane na profilu oraz naszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną na adres biuro@msg-rally.pl lub telefonicznie pod nr tel. +48 660 681 719 (Jacek Trochimowicz – Przewodniczący Komitetu organizacyjnego zawodów).

Dyrektor Sprintu
Bartłomiej Gorajczyk